چرا ما هوشمند هستیم

مهمترین نکته در مشاوره تحصیلی در نظر گرفتن شرایط دانشجو می باشد.پارمتراهای زیاد در انتخابت رشته نحصیلی مناسب با شرایط اقتصادی و اجتماعی چند سال آینده کمک بسزایی در رشد شغلی بعد از تحصیلات خواهد داشت.

دقت بفرمایید مهمترین پارامتر برای شما زمان است.از دست دادن زمام یعنی یکسال یا دو ترم تاخیر در عمر شما.پس برای ما هم زمان شروع به تحصیل شما بسیار مهم خواهد بود.

یار هوشمند تحصیلات

مشاوره تحصیلی از دیپلم تا دکترا

پیشرفته تر شدن زندگی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت مشغله ی زیاد باعث شده است که همه ی افراد با مشکل کمبود وقت روبرو شوند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها نخواهد ماند. در این بین خانواده هایی که درگیر مسائل تحصیلی فرزندشان هستند و یا فردی که قصد اخذ مدک را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و … را ندارند. 

یار هوشمند تحصیلات کوتاه ترین مسیر را به شما مشاوره می دهد.

 

موفقیت

یعنی پیگیری و تلاش

در تمامی کشورهای پیشرفته دنیا ۷۰ درصد موفقیت ها حاصل پیگیری افراد بوده و اینکه از ابتدا تا انتها برای یک موضوع فکر و فعالیت می کنند.

یار هوشمند تحصیلات به پایان تحصیلات آکادمیک شما فکر می نماید و در این راستا در کنار شما خواهد بود.

۰ %

قبولی دکترا

۰ %

قبولی ارشد

۰ %

قبولی لیسانس

تماس با ما

تنها شماره تماس و درخواست خود را ثبت نمایید

در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم و اولین جلسه کارشناسی تحصیلی با شما هماهنگ گردیده تا مسیر تحصیلی شما مشخص گردد.

  شماره تماس ما  ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۵۱ و یا ارسال ایمیل به آدرس info@smartyar.com

  برای اطلاع از قوانین اداری و تحصیلی بر روی دکمه بیشتر بخوانید کلیک نمایید

  یکی از بهترین مزیت های مشاوره این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و می توانید در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود تماس بگیرید و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کنید.

  یار هوشمند تحصیلات

  درخواست تماس
  Call Now Button