مشاوره تحصیلی

یار هوشمند تحصیلات همراه شما در مسیر تحصیلی

دانش جویان عزیز با کمال افتخار با شما و برای شما خدمات حوزه تحصیلی را در سرتاسر دنیا پیگیری و با استفاده از کارشناسان خبره و مجرب یار هوشمند تحثیلات بهترین راه کار تحصیلی شما را ارائه خواهیم داد. افتخار ما مشارکت در آرزوی تحصیلی و موفقیت شما دوستان است.

  شماره تماس ما  ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۵۱ و یا ارسال ایمیل به آدرس info@smartyar.com

  اسمارت باشید آینده از آن شماست

  مشاوره تحصیلی چیست؟

  بسیاری از افراد تصور می کنند برای اینکه در کنکور سراسری و یا هر امتحانی دیگری نتیجه دلخواه خود را بگیرند باید مطالعه زیادی داشته باشند در حالی که برای موفقیت و کسب نتیجه مطلوب لازم است که کارهای شما برنامه ریزی شده باشد تا بتوانید به سمت موفقیت پیش بروید؛ از این رو مشاور تحصیلی می تواند کمک زیادی به شما بکند. مشاوره تحصیلی در ابتدا یک مروری از سطح آمادگی شما می کند و سپس با بررسی توانایی شما، برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد. در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما، تست هایی مانند سوالات کنکور برای شما ارسال میکند و شما را با نحوه سوالات و امتحان کنکور آشنا می کند.

  مزایای مشاوره تحصیلی 

  انتخاب درست

  برای جلوگیری از اتلاف وقت و رسیدن به بهترین نتیجه مشاوره تحصیلی کمک بسزایی در نتیجه خواهد داشت.

   پشتیبانی دانشجویی

  همواره در هنگام تحصیل دانشجویان نیازمند پشتیبانی های تحصیلی خواهند بود که مزیت مهمی خواهد بود.

  پشتیبانی اداری

  روال اداری در تمامی سازمان ها و دولت ها بسیار خسته کننده است لذا مشاورین شما اینگونه فعالیت ها تقبل می نمایند.

  آگاهی از قوانین

  قوانین تحصیلی حتی در دو دانشگاه در یک کشور متفاوت می باشد.مشاور شما از این قوانین مطلع است.

  دانشگاه تهران یار هوشمند تحصیلات

  ثبت‌نام در دانشگاه بدون کنکور

  مسیر ورود به دانشگاه در حال حاضر بسیار آسان‌تر شده است.

  به دلیل وجود امکانات کافی و تخصیص بودجه برای توسعه دانشگاه‌ها در حال حاضر این دانشگاه‌ها می‌توانند به دانشجویان بیشتری خدمات‌رسانی کنند. در گذشته سد و مانع بزرگی به نام کنکور بر سر راه دانشگاه بود و تنها افراد کمی می‌توانستند وارد دانشگاه شوند. اما در حال حاضر با رفع موانع تحصیلی ثبت‌نام دانشگاه به مراتب راحت‌تر شده است.
  در حال حاضر نه‌تنها دانشگاه‌های علمی‌کاربردی و پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی، بلکه دانشگاه‌های آزاد و سراسری هم رشته‌های بدون کنکور دارند. این دانشگاه‌ها بدون توجه‌ به رتبه‌ی متقاضی و صرفا با توجه به سوابق تحصیلی دانشجویان را می‌پذیرند تا امکان تحصیل برای همه‌ی دانشجویان ایجاد شود. در ادامه به اهمیت ایجاد این بستر و همچنین شرایط و ضوابط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور خواهیم پرداخت.

  برای اطلاع از قوانین اداری و تحصیلی بر روی دکمه بیشتر بخوانید کلیک نمایید

  یکی از بهترین مزیت های مشاوره این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و می توانید در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود تماس بگیرید و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کنید.

  یار هوشمند تحصیلات

  درخواست تماس
  Call Now Button