نکات کلیدی بورسیه تحصیلی

اگر به دنبال کسب بورسیه تحصیلی۲۰۲۰ هستید باید با زبان آن کشور با دانشگاه و اساتید آن کشور ارتباط برقرار نمایید . البته بعضی از دانشگاه ها برای اعطای بورسیه از طریق اساتید اقدام میکنند و فقط و فقط از طریق اساتید بورسیه را اعطا میکنند. حال به توضیحات بیشتری در زمینه اخذ بورسیه میپردازیم. 

اولین قدم برای دریافت بورسیه آماده سازی مدارک مورد نیاز است. ممکن است دانشگاه در وب سایت خود اعلام کرده باشد که باید استاد سوپروایزر اعلام نمایید. به طور مثال اگردرمقطع دکترا قصد اقدام دارید باید رزومه تحصیلی خود را برای اساتید ارسال نمایید.

بورسیه تحصیلی

انواع بورسیه تحصیلی

Fellowship

بورسیه ها معمولا از سوی دانشکده ها یا شرکتها و موسسات خارج از دانشگاه به منظور تشویق در اختیار دانشجویان مستعد در تعدادی محدود قرار می گیرد.

Teaching Assistant

شما بعنوان TA یک استاد برای تدریس معرفی می شوید. وظیفه TA بصورت عمومی شامل نمره دادن، کمک به دانشجویان و اداره جلسات هفتگی می باشد.

Research Assistant

بعضی اساتید از طریق تعریف پروژه های تحقیقاتی بویژه در رشته های مهندسی و بیولوژی بودجه ای کسب می کنند که قسمتی از این بودجه به دانشجویان بعنوان RA تعلق می گیرد.

موفقیت

یعنی پیگیری و تلاش

در تمامی کشورهای پیشرفته دنیا ۷۰ درصد موفقیت ها حاصل پیگیری افراد بوده و اینکه از ابتدا تا انتها برای یک موضوع فکر و فعالیت می کنند. یار هوشمند تحصیلات به پایان تحصیلات آکادمیک شما فکر می نماید و در این راستا در کنار شما خواهد بود.

۰ %

قبولی دکترا

۰ %

قبولی ارشد

۰ %

قبولی لیسانس

بورسیه تحصیلی

مشاوره تحصیلی

تسریع مشکلات تحصیلی !

در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم و اولین جلسه کارشناسی تحصیلی با شما هماهنگ گردیده تا مسیر تحصیلی شما مشخص گردد.

  شماره تماس ما  ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۵۱ و یا ارسال ایمیل به آدرس info@smartyar.com

  برای اطلاع از قوانین اداری و تحصیلی بر روی دکمه بیشتر بخوانید کلیک نمایید

  یکی از بهترین مزیت های مشاوره این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و می توانید در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود تماس بگیرید و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کنید.

  یار هوشمند تحصیلات

  درخواست تماس
  Call Now Button