دانشگاه شهید بهشتی - یار هوشمند تحصیلات

ثبت‌نام در دانشگاه بدون کنکور

مسیر ورود به دانشگاه در حال حاضر بسیار آسان‌تر شده است.

به دلیل وجود امکانات کافی و تخصیص بودجه برای توسعه دانشگاه‌ها در حال حاضر این دانشگاه‌ها می‌توانند به دانشجویان بیشتری خدمات‌رسانی کنند. در گذشته سد و مانع بزرگی به نام کنکور بر سر راه دانشگاه بود و تنها افراد کمی می‌توانستند وارد دانشگاه شوند. اما در حال حاضر با رفع موانع تحصیلی ثبت‌نام دانشگاه به مراتب راحت‌تر شده است.
در حال حاضر نه‌تنها دانشگاه‌های علمی‌کاربردی و پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی، بلکه دانشگاه‌های آزاد و سراسری هم رشته‌های بدون کنکور دارند. این دانشگاه‌ها بدون توجه‌ به رتبه‌ی متقاضی و صرفا با توجه به سوابق تحصیلی دانشجویان را می‌پذیرند تا امکان تحصیل برای همه‌ی دانشجویان ایجاد شود. در ادامه به اهمیت ایجاد این بستر و همچنین شرایط و ضوابط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور خواهیم پرداخت.

دانشگاه بدون کنکور و اهمیت آن

بسیاری فکر می‌کنند برای ورود به دانشگاه سد و مانع محکمی به نام کنکور سراسری گزینه‌ی مناسبی است چون باعث می‌شود تنها دانشجویانی که سواد کافی دارند وارد دانشگاه شوند. اما آن‌ها چند نکته‌ی مهم را فراموش می‌کنند.

بسیاری فکر می‌کنند برای ورود به دانشگاه سد و مانع محکمی به نام کنکور سراسری گزینه‌ی مناسبی است چون باعث می‌شود تنها دانشجویانی که سواد کافی دارند وارد دانشگاه شوند. اما آن‌ها چند نکته‌ی مهم را فراموش می‌کنند.

 • کنکور هیچوقت نمی‌تواند نشان‌دهنده‌ی صلاحیت یک نفر برای ورود به رشته‌ی دلخواه باشد. چون یادگیری هیچ وقت ربطی به سرعت تست‌زنی و روش‌های تست‌زنی ندارد.
 • استرس ناشی از کنکور عملکرد یادگیری را مختل می‌کند.
 • وجود کنکور باعث به وجود آمدن مافیای آموزش در کشور و موسسات مجاز و غیرمجازی شده‌ است که تنها نظام آموزشی کشور را بیمار می‌کنند.
 • در اکثر کشورهای پیشرفته چنین سیستمی وجود ندارد و سیستم آموزش محور جایگزین سیستم‌های آزمون‌محور شده‌اند و نتایج آن کاملا مثبت بوده است.

به همین دلیل نظام آموزشی کشور هم کم کم با رفع موانع تحصیلی و ایجاد رشته‌های بدون کنکور هم در دانشگاه سراسری و هم دانشگاه آزاد ثبت نام دانشگاه و ورود به آن را بسیار راحت‌تر کرده است. در حال حاضر ثبت‌نام دانشگاه بدون کنکور جزو مواردی است که بسیاری از دانشجویان به آن رغبت نشان می‌دهند. رشته‌های بدون کنکور دانشگاه سراسری هر سال بیشتر می‌شوند و سعی در ایجاد رشته‌های باکیفیت با پتانسیل کار بالا می‌باشد.

دانشگاه تهران یار هوشمند تحصیلات

مزایای مشاوره تحصیلی 

انتخاب درست

برای جلوگیری از اتلاف وقت و رسیدن به بهترین نتیجه مشاوره تحصیلی کمک بسزایی در نتیجه خواهد داشت.

 پشتیبانی دانشجویی

همواره در هنگام تحصیل دانشجویان نیازمند پشتیبانی های تحصیلی خواهند بود که مزیت مهمی خواهد بود.

پشتیبانی اداری

روال اداری در تمامی سازمان ها و دولت ها بسیار خسته کننده است لذا مشاورین شما اینگونه فعالیت ها تقبل می نمایند.

آگاهی از قوانین

قوانین تحصیلی حتی در دو دانشگاه در یک کشور متفاوت می باشد.مشاور شما از این قوانین مطلع است.

مشاوره تحصیلی

یار هوشمند تحصیلات همراه شما در مسیر تحصیلی

دانش جویان عزیز با کمال افتخار با شما و برای شما خدمات حوزه تحصیلی را در سرتاسر دنیا پیگیری و با استفاده از کارشناسان خبره و مجرب یار هوشمند تحثیلات بهترین راه کار تحصیلی شما را ارائه خواهیم داد. افتخار ما مشارکت در آرزوی تحصیلی و موفقیت شما دوستان است.

  شماره تماس ما  ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۵۱ و یا ارسال ایمیل به آدرس info@smartyar.com

  اسمارت باشید آینده از آن شماست

  برای اطلاع از قوانین اداری و تحصیلی بر روی دکمه بیشتر بخوانید کلیک نمایید

  یکی از بهترین مزیت های مشاوره این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و می توانید در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود تماس بگیرید و از مشورت و راهنمایی های آن با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کنید.

  یار هوشمند تحصیلات

  درخواست تماس
  Call Now Button